Deelnemers

Koninklijke Wieler- en Atletiekclub

WEZEL SPORTIEF vzw ’s-GRAVENWEZEL

 

Gesticht 1953

Deelnemers

Rutger Wouters

(VP Consulting-Zannata Cycling Team)

BELGISCH KAMPIOEN ELITE ZONDER CONTRACT

2018: 13 overwinningen (o.a. PK Limburg, Kortessem; Kumtich, Sinksenkoers Averbode, BK Stabroek, ...)

2017: 14 overwinningen (o.a. GP Juul Marinus Zandhoven, Kortessem, PK Limburg, Beker van België Momignies, Rumst, ...)

2016: 7 overwinningen (o.a. GP Luc Van Biesen Wezembeek-Oppem, Romsée, Booischot, Porcheresse, ...)

2015: eindwinst Mediaan Euregioklassement

David Boucher

(Tarteletto-Isorex)

2018: 4e plaats profkoers Verrebroek

2017: Belgisch Kampioen tijdrijden elite zonder contract

2016: Lutlommel, Opwijk

2005: kermiskoers Berlare

2004: rit Tweedaagse van de Gaverstreek, rit Tour du Loir-et-Cher

2003: rit en eindklassement Arden Challenge, rit Ronde van Vlaams-Brabant, eindwinst Ronde van Antwerpen

 

Oliver Moors

(Baguet-M.I.B.A.-Indulek-Derito CT)

2017: Brits Kampioen achter derny

2016: Brits Kampioen achter derny, 6e EK Derny

2015: Brits Kampioen achter derny

Davide Rebellin

(Sovac-Natura4Ever)

2017: 10e Kampioenschap van Italië

2015: rit Ronde van Turkije

2014: Ronde van Emilia

2009: 2 ritten Ruta del Sol, Waalse Pijl

2008: Tour du Haut-Var, eindwinst Paris-Nice

2007: Waalse Pijl, eindwinst Brixia Tour

2004: Amstel Gold Race, Waalse Pijl, Luik-Bastenaken-Luik

Moreno De Pauw

(Sport Vlaanderen-Baloise)

2017: BK Puntenkoers, BK Ploegkoers, BK Omnium, Zesdaagse Mallorca

2016: BK 1km, BK Afvalling, BK Scratch, BK Ploegkoers, Zesdaagse Berlijn, Zesdaagse Amsterdam

2015: BK 1km, BK Puntenkoers, BK Omnium, Zesdaagse Londen

2014: BK Omnium, BK 1km

2013: BK Omnium, BK Ploegkoers, BK Scratch, rit An Post Ras Tour, Kampioenschap vh Waasland

Preben Van Hecke

(Sport Vlaanderen-Baloise)

2018: 3e profronde van Drenthe

2016: Omloop van het Waasland

2015: Belgisch Kampioen

2013: Antwerpse Havenpijl, Memorial Fred De Bruyne

2012: Omloop van het Waasland

2006: Schaal Sels

Gerry Druyts

(Pauwels Sazeun-Vastgoedservice)

2018: 3e Brussel-Zepperen, 2e Dwars door de Vlaamse Ardennen

2016: Erpe-Mere

2015: Sint-Ulriks-Kapelle

2014: Ramsel

2013: 's-Gravenwezel

2012: 's-Gravenwezel (derny elite z.c./U23)

2008: Koppenbergcross junioren

Maikel Zijlaard

(Hagens Berman Axeon)

2018: 3e in 1e rit Triptyque Monts et Chateaux

2017: Menen-Kemmel-Menen, Ronde van Vlaanderen junioren, rit en tijdrit SPIE Internationale Juniorendriedaagse

Maths Heinderson

(Illi-Bikes Cycling Team)

2018: 8e plaats Kortenaken-Stok

2016: 4e plaats Sint-Denijs-Zwevegem

 

Maxim Pirard

(stagiair Bahrain-Merida)

2018: 10e Masnuy Saint-Jean, 10e Moorslede, 10e Oudenburg, 9e Sinaai

2017: 6e Waasmunster, 5e Oordegem, 5e Nevele, 4e Passendale, 7e Eernegem

Frederik Backaert

(Wanty - Groupe Gobert)

2018: 9e Le Samyn, 11e Tro Bro Léon, 9e eindstand Tour de Wallonie

2017: 2e Tro Bro Léon, 5e Le Samyn, aanvallende Tour de France, 11e Dwars door het Hageland, 2e Profkoers Geraardsbergen

2016: slotrit Ronde van Oostenrijk

Kevin De Roeck

(Asfra Racing Team)

 

Lokale renner uit 's-Gravenwezel

Copyright © Glenn Hofkens / KWAC Wezel Sportief